Bizimle İletişime Geçin

BİRİM HABERLERİ

ÇOMÜ/SEM İngilizce Eğleniyorum’da İlköğretim Öğrencileri Sertifikalarını Aldı

Yayınlandı

on

Eğitim Fakültesi Süleyman Demirel Konferans Salonunda yapılan törende Sürekli Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen “İngilizce Eğleniyorum” Kursu Güz dönemini tamamlayan 53 öğrenci sertifikalarını aldı. Rektör Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Halil Şimşek, SEM müdürü Yrd. Doç. Dr. Osman Çekiç, Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hikmet Yavaş, Yenice Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mülayim Güre, ÇOMÜ Akademisyenleri, Yerel Basın temsilcileri ve ailelerin katıldığı törende sevinç ve heyecan bir aradaydı.
Tören sonunda yapılan çekilişte 14 tane İngilizce eğitim seti ve 3 tane ücretsiz / indirimli kurs hediye edildi. SEM Yönetim Kurulu tarafından gerçekleştirilen çekilişte miniklerin ve ailelerinin çok heyecanlı olduğu gözlendi.

Kursu yürüten Okutman Çiğdem Cesur 9 Ocak Pazartesi günü “İngilizce EğlenSEM” kursu için kayıtların başladığını, 2. 3. 4. ve 5. Sınıflar için toplam 4 sınıf kontenjanın dolmasıyla kayıtların son bulacağını bildirdi. 11 Şubat Cumartesi günü başlayacak kursta yepyeni interaktif aktivitelerin, eğlenceli şarkıların, çekişmeli survivor oyunlarının ve bingoların bol bol yer alacağını ifade etti.

İngilizce EğlenSEM kursunun kayıtları Eğitim Fakültesi C Blok Zemin Katta bulunan Sürekli Eğitim Merkezi (SEM) bürosunda (Tel: 213 53 27) yapılmaktadır.

Okumaya Devam Et
Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK OKUNANLAR