Sayfa yükleniyor...
COMUHABER.COM - Çanakkale'nin En Güncel Haber Sitesi
ÇOMÜ Haber

Hepimiz Türk’üz

Hepimiz Türk’üz

Bir  önce ki yazımın sonunda sizlere yeni yazacak olduğum yazıda Fransanın gerçek yüzünü  anlatacağımı söylemiştim. Ancak bazı nedenler dolayısıyla bu yazıyı yayınlamaktan vazgeçtim. Son günlerde ülke gündemi  işgal eden  Gazeteci Hrant  Dink ‘in cinayet zanlılarına verilen cezalara karşı protestolar hakkında bir kaç söz söylemek gerektiğini düşündüm ve bu yazıyı kaleme aldım.

Hepiniz bildiği üzere  Hrant Dink  19 Ocak 2007 günü genel  yayın yönetmeni  olduğu  Agos gazetesi  önünde öldürüldü. Bazı kesimler  belki de o güne kadar adını bile duymadıkları Agos gazetesinin adını bile duymadıkları genel yayın yönetmenini bağırlarına basmaya ve Ermeni olduğu için öldürüldüğü gibi bir safsataya  kendilerini inandırdılar ve bu da yetmiyormuş gibi bunu bir propanganda aracı olarak kullanmaya başladılar.Onların hepsi Ermeniymiş öyle bağırıyorlardı biz öyle duyduk. Onlara göre Hrant Dink tam bir Türk dostuydu. Ölünün arkasından konuşmak bize yakışmaz ancak bakınız Türk dost’u ve peşinden onbinlerce kişiyi  Ermeni yapan sayın Hrant Dink Türkler hakkında neler söylemiş : “Türkten boşalacak zehirli kanın yerini dolduracak temiz kan, Ermeni’nin Ermenistan’la kuracağı asil damarında mevcuttur”

Şimdi sizlere sormak istiyorum bu tahammül sınırlarımızı zorlayan cümleyi kullanan kişi nasıl olur da Türk dostu olarak lanse edilmeye çalışılır. Bizim bildiğimiz bir tek asil kan vardır. O da Gençliğe Hitabede açıkca belirtilmiştir. Bakınız Atamız ne demiş:

‘Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!’

Atamızın da dediği gibi bizler Ermeni istikbalinin değil Türk istikbalinin evlatlarıyız. Damarlarımızda ki asil kanı kullanma vaktinin geldiği de gayet açıktır. Hepimiz Ermeniyiz diye bağırarak Ermeni İstikbalinin evlatları olduğunu iddaa edenleri vatanı seven Büyük Türk milleti adına Hocalı katliamının hesabını vermeye davet ediyorum.

Vatansever  Türk  gençleri  adına:    Tahir Gündüz

3 Yorum

  1. demerol 21 Mart 2012 Cevapla
  2. tahir 26 Mart 2012 Cevapla
  3. devgenç 23 Nisan 2012 Cevapla

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOMÜ Haber 25 Mart 2019, Pazartesi