Sayfa yükleniyor...
COMUHABER.COM - Çanakkale'nin En Güncel Haber Sitesi
ÇOMÜ Haber

ÇOMÜ Tanıtım Günleri’ne Hazırlanıyor

ÇOMÜ Tanıtım Günleri’ne Hazırlanıyor

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin (ÇOMÜ) 2-3-4 Mayıs tarihlerinde düzenleyeceği, üniversiteye hazırlanan öğrencilere yönelik tanıtım günlerinin hazırlıkları sürüyor.


Rektörlük Basın Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü tarafından Troia Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıda şimdiye kadar yapılan çalışmalar ve  hazırlıklar değerlendirildi. Toplantıya ÇOMÜ’nün tüm birimlerinde görev yapan idareciler ve basın koordinatörleri katıldı.

ÇOMÜ Basın Halkla İlişkiler Koordinatörü Öğr. Gör. Öznur Benderlioğlu Doğangün’ün birimin ‘ ÇOMÜ Tanıtım Günleri ’ ile ilgili devam eden çalışmalarını kısa bir sunumla anlatmasından sonra   birim temsilcileri söz alarak şimdiye kadar yaptıkları çalışmaları ve konu ile ilgili görüşlerini aktardılar.

Toplantıda, tanıtım günlerinin akışı ve  üç gün boyunca sürecek etkinliklerde kullanılacak materyallere kadar birçok konu ele alındı.

Sadece Çanakkale’den değil, çevre illerden de çok sayıda ziyaretçinin beklendiği ÇOMÜ Tanıtım Günleri’nin, Basın ve Halkla İlişkiler birimleriyle sınırlı kalmayıp tüm akademik birimler ve öğrenci topluluklarının katılımıyla son derece hareketli geçmesi bekleniyor.

Lise ile dengi okullar ve dershanelerin katılacağı tanıtım günlerinde, öğrenciler ÇOMÜ’nün akademik birimleri, sosyal olanakları, yurt-burs imkanları gibi pek çok konuda detaylı bilgi edinme fırsatıda yakalayacaklar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOMÜ Haber 12 Temmuz 2020, Pazar