Sayfa yükleniyor...
COMUHABER.COM - Çanakkale'nin En Güncel Haber Sitesi
ÇOMÜ Haber

Bu Kadar Sık Meyhaneye Gitmeyin…

Bu Kadar Sık Meyhaneye Gitmeyin…

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Meclis’i asan, vatandaşın telefonuna çıkmayan CHP’li vekilleri fırçaladı.

Çok sayıda şikayet alan Kılıçdaroğlu, bilgileri garsonlardan aldığını da aktardı.

Ana muhalefet partisi CHP’nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MİT yasası oylamasına katılmayan 40 CHP’liye kızdı. Kılıçdaroğlu, MİT oylamasına katılmayan ve vatandaşın telefonlarına çıkmayan vekilleri uyardı: Topluma örnek olacağız. Bu kadar sık meyhaneye gitmeyin… Meyhaneye gidin ama bari aynı meyhaneye gitmeyin..

MİT OYLAMASINA KATILMAYAN 40 VEKİLE

Kemal Kılıçdaroğlu Genel Merkez’de yapılan toplantıda, MİT yasası oylamasına katılmayan 40 vekile sert çıktı.’Kusura bakmayın bu kadar muhalefet ettiğimiz bir yasanın tümünün oylamasına nasıl katılmazsınız? Milletvekili neden seçilir. Lütfen Meclis’teki çalışmaları aksatmayın’ dedi.

GARSONLAR’DAN DUYUYORUM

Telefonlara çıkmadıklarına yönelik çok sayıda şikayet aldığını da belirten Kılıçdaroğlu şu uyarılarda bulundu: Her yurttaşın telefonuna cevap verin. Ben beni arayan her vatandaşın telefonuna dönüyorum. Siz dönmüyorsunuz. Olacak şey değil. Halkın arasında olacağız. Bir de özel yaşantımıza özen göstereceğiz. Topluma örnek olacağız. Meyhaneye gitmeyin demiyorum, gidin ama sık gitmeyin. Gidecekseniz de hepiniz bari aynı meyhaneye gitmeyin. Garsondan duyuyorum bunları.

Habertürk

3 Yorum

  1. meyhaneci 20 Şubat 2012 Cevapla
  2. Meyhaneciye Cevap 20 Şubat 2012 Cevapla
  3. meyhaneci 20 Şubat 2012 Cevapla

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOMÜ Haber 24 Şubat 2020, Pazartesi