Sayfa yükleniyor...
COMUHABER.COM - Çanakkale'nin En Güncel Haber Sitesi
ÇOMÜ Haber

ESBAV Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

ESBAV Genel Kurul Toplantısı Yapıldı
Eğitim Sağlık ve Bilimsel Araştırma Vakfı 2011 Olağan Genel Kurulu Toplantısı Rektörlük Senato Toplantı Salonu’nda yapıldı. Toplantıya Rektör Prof. Dr. Sedat Laçiner, Vakıf Yönetim Kurulu ve vakıf üyelerinden yaklaşık 80 kişi katıldı.
Saygı duruşunun ardından başlayan toplantıda yönetim kurulu faaliyet raporu açıklandı. Bilanço, gelir- gider tablosunun okunması, 2012 tahmini bütçesi ve idari organ kadrolarının tetkiki ve tasdiki, yönetim ve denetim kurulu ibrası ile süren toplantıda Vakıf Yönetim Kurulu Üyeleri 2011 yılı faaliyetleri ve 2012 yılı beklentileriyle ilgili görüş bildirdiler.

Toplantıda konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Sedat Laçiner;

“ Üniversitemiz, Eğitim Sağlık ve Bilimsel Araştırmalar Vakfı’nın (ESBAV) temel gayesi ÇOMÜ’nün yaşatılmasına ve gelişmesine yardımcı olmak, ÇOMÜ için gerekli bina ve tesislerin teminine çalışmak ve üniversitenin eğitim, sağlık, kültür, sanat, spor, bilim, sosyal, ekonomik ve fiziki açılardan gelişmesine ve güçlenmesine katkıda bulunmaktır. Eğitim Sağlık ve Bilimsel Araştırmalar Vakfı, ÇOMÜ’ye maddi destek olmasının yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri ile de desteklerini sürdürmektedir.

“Vakfın Gelişimi Adına Tüm Çanakkalelilerden Destek Bekliyoruz”
ESBAV günden güne vakıf gelirlerini arttırmakta ve ÇOMÜ ve mensuplarına daha uygun koşullar sağlamaya çalışmaktadır. Öncelikle vakfın gelişmesi için çalışan, bize destek olan herkese teşekkürler. Ancak vakıf gelirlerinin daha da arttırılması gerekmektedir. Bu bağlamda bizler, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin gelişimine destek olmak için vakfın daha da aktifleşmesi adına tüm Çanakkalelilerden, hayırseverlerden, akademisyenlerden destek bekliyoruz. Eğitime yapılan yardım geleceğimize yapılan yatırımdır. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi geliştikçe Çanakkale’de gelişecektir. Bu bağlamda ÇOMÜ Eğitim Sağlık ve Bilimsel Araştırma Vakfı üniversitenin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla bağış kampanyası başlattı. Bu kampanyaya destek verecek tüm hayırseverlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.Vakıf üyeleri başlatılan kampanyadan duydukları memnuniyeti aktarırken herkesin desteğini beklediklerini ve bu yardımların sadece öğrencilere, akademisyenlere ve ÇOMÜ’ye değil aynı zamanda Çanakkale’ye de katkısı olacağını belirttiler.

Eğitim Sağlık ve Bilimsel Araştırma Vakfı’nın başattığı bağış kampanyası ile ilgili ayrıntılı bilgi ve hesap numaraları aşağıdadır.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOMÜ Haber 12 Aralık 2018, Çarşamba