Sayfa yükleniyor...
COMUHABER.COM - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Haberleri
ÇOMÜ Haber

Kişisel Gelişim Semineri Yapıldı

Kişisel  Gelişim  Semineri Yapıldı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Genç Girişimciler Topluluğu tarafından Troia Kültür Merkezinde ücretsiz kişisel gelişim semineri düzenlendi.
Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği seminerde konuşan Genç Girişimciler Topluluğu Akademik Danışmanı Öğretim Elemanı Hikmet Yurteri şunları aktardı: “2007 yılından bu yana öğrencilerimizin gelişimine yönelik çalışmalar yapmaktayız. Her bir mensubumuzun mezun olduktan sonra iş arayan değil, çabuk iş bulan, iş kuran olmasını arzu ediyoruz. Bu nedenle sizlerin ders dışı zamanlarınızda gelişimlerinize yönelik etkinlikler organize ediyoruz. Çünkü sizleri, sizlerin geleceğini önemsiyor ve her alanda girişimci olmanızı arzu ediyoruz” dedi.

Yaşam Koçu-NLP Uzmanı Dr. Füsun Uysal’ın konuşmacı olarak katıldığı seminerde hedef belirleme, kariyere giden yolda yapılması gerekenler, pozitif ve olumlu düşünme konularında bilgiler aktarıldı.

Seminer sonrasında etkinlik sponsoru YDS Akademi, çekiliş sonucu bir öğrenciye ücretsiz İngilizce kursu ve iki öğrenciye de yabancı dil kitabı hediye etti. Seminer sonrası öğrencilere katılım belgesi verildi.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOMÜ Haber 29 Kasım 2020, Pazar