Sayfa yükleniyor...
COMUHABER.COM - Çanakkale'nin En Güncel Haber Sitesi
ÇOMÜ Haber

Vergi Politikaları ve Uygulamaları Paneli Gerçekleştirildi

Vergi Politikaları ve Uygulamaları Paneli Gerçekleştirildi

Vergi Politikaları ve Uygulamaları Paneli Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Troia Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Maliye Bakanlığı Gelir Politikaları Genel Müdürü Ünal Tayyan, Maliye Bakanlığı GİB Başkan Yardımcısı Hasan Karaçam, Maliye Bakanlığı GİB İnsan Kaynakları Daire Başkanı Yusuf Çilkoparan’ın konuşmacı olarak katıldıkları panele Rektör Prof. Dr. Sedat Laçiner, Çanakkale Defterdarı Sacide Şakar, Rektör Yardımcıları, Dekanalar, Yüksek ve MYO Müdürleri, çok sayıda akademik,  idari personel ve öğrenci katıldı.

Rektör Prof. Dr. Sedat Laçiner yaptığı açılış konuşmasında öğrencilere seslenerek, “Burada sizlerle tecrübelerini paylaşmak için buralara kadar gelen büyük üstadların deneyimlerini ve yaptıkları işleri dinleyeceksiniz. Mesleğin en üst kademesindeki insanlardan mesleği öğreneceksiniz. Bu sizler için değerlendirilmesi gereken büyük bir şans. Konuklarımıza da katılımları için teşekkür ediyoruz” dedi.

Açılış konuşmasının ardından, Maliye Bakanlığı Vergi Politikaları, Gelir İdaresi Başkanlığı’nın çalışma alanları konusunda sunumlar yapıldı. Öğrencilerin meslek ve mesleğe başlamak için yapılması gerekenler konusunda sorularının cevaplandığı panel, konuşmacılara belgelerinin verilmesiyle son buldu.

comu.edu.tr

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOMÜ Haber 16 Aralık 2018, Pazar