Sayfa yükleniyor...
COMUHABER.COM - Çanakkale'nin En Güncel Haber Sitesi
ÇOMÜ Haber

Yönetici Topluluğu’ndan 4. Yılın Konuşmacıları Organizasyonu

Yönetici Topluluğu’ndan 4. Yılın Konuşmacıları Organizasyonu

ÇOMÜ bünyesinde 13 yıldır faaliyet gösteren Yönetici Topluluğu’nun düzenlediği 4. Yılın Konuşmacıları Organizasyonu 16 Mart 2012 Cuma günü gerçekleştirildi.

İstiklal Marşı ve Yönetici Topluluğunun tanıtımı ile başlayan organizasyonun ilk oturumuna Doğtaş Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan konuk oldu. Biga Kaymakamı Fatih Genel ve Biga İİBF Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. İsmail Elagöz’ün de katıldığı ilk oturumda Davut Doğan, Doğtaş’ın kuruluş sürecini, bugüne nasıl geldiklerini ve gelecekte şirket olarak neler hedeflediklerini öğrencilerle  paylaştı. İş dünyasında yaşadığı deneyimleri de anlatan Doğan, üniversite öğrencilerine karşılaşabilecekleri zorluklar konusunda bilgiler verdi. Soru cevap kısmı ile son bulan oturumun ardından Yönetici Topluluğu 2004-2006 Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Karakaya ve Yönetici Topluluğu 2011-2012 Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ulukan, Davut Doğan’a ödülünü ve plaketini takdim ettiler.

Günün ikinci oturumunda ise Best Fm’in ünlü radyo programcısı Serdar Gökalp üniversite öğrencileri ile buluştu.  Oturum Serdar Gökalp’in öğrencilerle gerçekleştirdiği eğlenceli sohbetin ardından soru cevap şeklinde devam etti. Serdar Gökalp, yaptığı şakalarla öğrencileri kahkahalara boğdu. Program sonunda Yönetici Topluluğu yetkililerine davetlerinden dolayı teşekkür eden Serdar Gökalp’e plaketini Yönetici Topluluğu Halkla İlişkiler Koordinatörü Bahar Özcan sundu.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOMÜ Haber 12 Aralık 2018, Çarşamba