Sayfa yükleniyor...
COMUHABER.COM - Çanakkale'nin En Güncel Haber Sitesi
ÇOMÜ Haber

“NEDİME HANIM HEM ÇOMÜ’YE HEM DE ÇANAKKALE’YE HİZMET EDECEK”

“NEDİME HANIM HEM ÇOMÜ’YE HEM DE ÇANAKKALE’YE HİZMET EDECEK”

5756S75Çanakkale Valisi Ahmet Çınar ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer, önceden Çarşı Poliklinikleri adı altında hizmet veren “Nedime Hanım” binasında incelemelerde bulundu.

Rektör Danışmanı Doç. Dr. Mirza Tokpunar ve Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Güven Ünal’ın da katıldığı incelemede, binanın hangi amaçla kullanılacağına dair fikir alışverişinde bulunuldu.

ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Acer, inceleme sonrası konuyla ilgili şunları söyledi:

“Burası bizim Nedime Hanım binası olarak bildiğimiz ve üniversiteye tahsis edilmiş bir bina. Şimdiye kadar poliklinik olarak kullanılmıştı fakat poliklinik olarak kalite düzeyi yeni hastanemize göre yetersiz kaldığı için biz burayı poliklinik olmaktan çıkararak hem Çanakkale’ye hem de üniversiteye hizmet verecek bir yer haline getirmeye çalışıyoruz. Sayın Valim sağ olsunlar bugün geldiler beraber baktık. Çanakkalelilerin de faydalanabileceği bir ortam haline nasıl getirebiliriz onun için bir göz atmış olduk. Yakın zamanda özellikle toplumsal bir hizmet görecek bir hale getirme yönünde kararları alacağız. Bunu da önümüzdeki günlerde kamuoyuna duyuracağız.”

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOMÜ Haber 22 Ocak 2019, Salı