Sayfa yükleniyor...
COMUHABER.COM - Çanakkale'nin En Güncel Haber Sitesi
ÇOMÜ Haber

ORTAK AKIL: “İHANET İTTİFAKI HİÇ BİR ZAMAN BAŞARILI OLAMAYACAK”

ORTAK AKIL: “İHANET İTTİFAKI HİÇ BİR ZAMAN BAŞARILI OLAMAYACAK”

5464574Ortak Akıl Derneği ve Ortak Akıl Topluluğu Başkanı Vural Bulut, son günlerde artan terör eylemlerine ilişkin yaptığı açıklama da “Bin yıllık kardeşliğimizi ne kalpleri kin ve vatana ihanet duygusuyla dolu hainler bozabilir nede karanlık provokasyon yada kirli oyunlar. İnanıyoruz, millet olarak birlik ve beraberliğimizi bozmaya dönük tüm saldırıları göğüsleyeceğiz.” dedi.

İşte o açıklama:

Önce Dağlıca’da 16 kahraman askerimizin ardından Iğdır’dan 13 kahraman polisimizin şehadet haberini aldık.

Anadolumuzun her karış toğrağı hepimizin ortak vatanıdır. Güçlü ülkemiz bu topraklarda yaşayan tüm vatandaşımızın tamamının ortak devletidir. Bin yıllık kardeşliğimizi ne kalpleri kin ve vatana ihanet duygusuyla dolu hainler bozabilir nede karanlık provokasyon yada kirli oyunlar. İnanıyoruz, millet olarak birlik ve beraberliğimizi bozmaya dönük tüm saldırıları göğüsleyeceğiz. Toplumsal huzurumuzu bozacak her türlü girişim aziz milletimizin güçlü iradesiyle gereken karşılığı görecek.

vrlbulutParalel yapı ile terör örgütü PKK ve yerli işbirlikçilerinin oluşturduğu ihanet ittifakı er yada geç çökecek. İhanet ittifakı kardeşliğimizi bozmak istedikçe biz inadına daha fazla kardeşlik diyeceğiz. Biz uyanık olduktan sonra, kendi içimizdeki beraberliği koruduktan sonra ihanet ittifakı hiçbir zaman başarılı olamayacak.

Teröre, teröriste, terör örgütüne hiçbir laf söyleyemeyip terörle mücadele eden hükümeti suçlayan, bu konuda dahi siyasi hesaplar yapan hainlere de gereken cevabı kendi içimizde birlik içinde yaşayarak vereceğiz.

İnanıyoruz. Aziz milletimiz kardeşliğimize dönük saldırıları tam bir birlik ve beraberlik içinde bertaraf edecektir.

Rabbimizden ülkemizi korumasını; iç ve dış düşmanlarımızın, ihanet ittifaklarının hain planlarını başlarına dolamasını; kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet, milletimize başsağlığı diliyoruz.

Vural Bulut

Ortak Akıl Derneği ve Ortak Akıl Topluluğu Başkanı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOMÜ Haber 24 Ocak 2019, Perşembe