Sayfa yükleniyor...
COMUHABER.COM - Çanakkale'nin En Güncel Haber Sitesi
ÇOMÜ Haber

FETÖ MENSUPLARINDAN ÇOMÜ’LÜ YÖNETİCİLERE TEHDİT

FETÖ MENSUPLARINDAN ÇOMÜ’LÜ YÖNETİCİLERE TEHDİT

 

54747FETÖ (Fethullahçı Terör Örgütü) yanlısı yayınlarıyla bilinen demokratcanakkale sitesi, Çanakkale’de ve özellikle ÇOMÜ’deki bürokratlara karşı her gün yeni bir tehdit mesajını servis ediyor. Genel olarak “çamur at izi kalsın” politikası izleyen demokratcanakkale sitesinin tehditleri bugünlerde daha da yoğunlaşmış durumda. Bilindiği gibi eski rektör Sedat Laçiner döneminde üniversiteyi adeta kendi çiftliği gibi kullanan FETÖ mensupları yeni dönemde büyük oranda pasifize edilmişlerdi. Bu durumu kabullenemeyen FETÖ sitesi demokratcanakkale.com göreve yeni başlayan yöneticileri hedef alan ve sindirmeye yönelik yayınlarıyla dikkat çekiyor.

FETÖ SİTESİNDEN KARA PROPAGANDA

ÇOMÜ’de gerçekleşen bilimsel gelişmeleri bile tam tersi bir şekilde sunan site, bir yandan eski yönetimi göklere çıkarırken, bir yandan da yeni yönetime karşı her türlü olumsuz algı operasyonunu yürütüyor.

Üniversiteye verilen proje desteklerini, TÜBİTAK ve Avrupa Birliği desteklerini gündeme almayan site, hayali yazarları ve duyumlara dayalı iftiralarıyla suni gündemler oluşturmaya çalışıyor. Sitenin öncelikli amaçlarından biri de üniversite personelinin psikolojisini ve moralini bozmak. Demokratcanakkale sitesi yöneticileri hedeflerine ulaşmak için diğer FETÖ’cüler gibi her yolu mübah görüyor.

FETÖ’NÜN MENSUPLARINI BİR ARADA TUTMA ÇABALARI

Türkiye’de ve dünyanın diğer ülkelerinde sahip olduğu destekleri bir bir kaybetmeye başlayan FETÖ’nün Çanakkale özelinde de büyük güç kaybı yaşadığı gelen bilgiler arasında. Özellikle üniversite ve diğer kamu kurumlarındaki sempatizanları, FETÖ’nün içyüzünü gördükçe örgütü bir bir terk ediyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOMÜ Haber 24 Ocak 2019, Perşembe