Sayfa yükleniyor...
COMUHABER.COM - Çanakkale'nin En Güncel Haber Sitesi
ÇOMÜ Haber

Kaymakam Çağatay Gelibolu Piri Reis MYO Öğrencileri İle Bir Araya Geldi

Kaymakam Çağatay Gelibolu Piri Reis MYO Öğrencileri İle Bir Araya Geldi

Yeni klasör24Gelibolu Kaymakamı Oktay Çağatay Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksekokulu öğrencileri öğrencileriyle bir araya geldi.

Doç. Dr. Dilek Dönmez Polat’ın ”Genel İşletme” dersine konuk olan Oktay Çağatay,  öğrencilerle “Yönetim Becerileri ve Liderlik” konulu bir söyleşi gerçekleştirdi. Söyleşiye kendisini tanıtarak başlayan Kaymakam Çağatay, okul hayatından ve mesleğinin gereklerinden bahsetti. Çağatay’ın yönetim işinin temelleri, yöneticinin ve liderin görevleri, liderlikte başarılı uygulamalar, kötü liderin özellikleri,  yönetici ve lider arasındaki farklar, liderde ve yöneticilerde aranan özellikler gibi konuları kendi deneyimlerinden yola çıkarak anlattığı söyleşide öğrencilerin sorularını da yanıtladı.

Öğrencilere hangi işi yaparlarsa yapsınlar en iyisini yapmaları gerektiğini, bu işi yaparken tarafsızlık, adalet ve liyakat gibi kavramlardan uzaklaşmamaları gerektiğini vurgulayan Çağatay’a söyleşinin sonunda Doç. Dr. Dilek Dönmez Polat tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOMÜ Haber 25 Mart 2019, Pazartesi