Sayfa yükleniyor...
COMUHABER.COM - Çanakkale'nin En Güncel Haber Sitesi
ÇOMÜ Haber

Feride ve Firuze Sus Pus

Feride ve Firuze Sus Pus

897854545Paralel örgütün yayın organı demokratçanakkale’nin iki tetikçisi Firuze ve Feride kişilerinden epeydir ses çıkmıyor. 

Çanakkale’de hemen her seçim öncesi algı yönetimi ile şehirde kamuoyu oluşturmaya çalışan FETÖ yanlısı demokratcanakkale sitesinin iki gizli yazarı Firuze ve Feride Ak Parti’nin seçim zaferinden sonra adeta sus pus oldu.

Çanakkale’nin saygın kişilerine demokratcanakkale sitesinden yazdıkları iftira dolu yazılarıyla tanınan Firuze Ateş ve Feride K. Yavaş’ın köşesinde sessizlik hüküm sürüyor. Algı operasyonu için kullanılan bu isimlerin arkasında eski rektörün olduğu iddia ediliyordu. Yazdıkları iftira dolu yazılarla Çanakkale’nin bütün kurumlarına zarar veren Paralel Tetikçisi bu iki “müstear yazardan” epeydir ses çıkmıyor.

Demokratcanakkale sitesinde yayınlanan köşe yazılarında her iki ismin de en son 26 Ekim’de yazı yazdığı görülüyor. O tarihten beri yazıları yayınlanlamayan bu “müstear yazarların” durumu “acaba eski rektör yine ne hinoğlu hinlik peşinde” yorumlarına yol açıyor.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOMÜ Haber 22 Ocak 2019, Salı