Sayfa yükleniyor...
COMUHABER.COM - Çanakkale'nin En Güncel Haber Sitesi
ÇOMÜ Haber

Mehmet Daniş Bakan Yardımcısı Oldu

Mehmet Daniş Bakan Yardımcısı Oldu

Çanakkale siyaset tarihinde üç dönem üst üste milletvekili seçilen,  AK Parti’de verilen her görevi yerine getiren halkın takdir ettiği isim  Mehmet Daniş,  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in önerisi, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kabulü ile  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcılığı görevine getirildi.

AK Parti’nin Çanakkale’de kurucuları arasında yer alan, 3 dönem Çanakkale milletvekilliği yapan, TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanlığı görevinde bulunan,  7 Haziran genel seçiminde parti tüzüğüne göre aday olamayan Mehmet Daniş, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in önerisi Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kabulü ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcılığı görevine getirildi.

Haber, Çanakkale’de sevinçle karşılandı. Daniş’in AK Parti Belediye Başkanlığı adaylığı dahil verilen tüm görevleri layıkıyla yerine getirdiğini söyleyen partililer görevlendirme ile Çanakkale’nin yıldızının parlayacağını ifade ettiler. Kararın Resmi Gazete’de hafta başında yayımlanması bekleniyor.

aynalıpazar

1 Yorum

  1. Sinan Kara 27 Aralık 2015 Cevapla

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOMÜ Haber 19 Mart 2019, Salı