Sayfa yükleniyor...
COMUHABER.COM - Çanakkale'nin En Güncel Haber Sitesi
ÇOMÜ Haber

ÇOMÜ Haber Gündem Yaratacak!

ÇOMÜ Haber Gündem Yaratacak!

Gün geçtikçe Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde Sedat Laçiner’in rektör olduğu dönemden kalan enkazın üniversiteye ve Çanakkale’ye maliyeti daha net olarak ortaya çıkıyor.

Bilindiği üzere ÇOMÜ’nün özellikle Laçiner döneminde paralel yapının kontrolüne geçtiği, cemaatin üniversitede kadrolaştığı iddiaları daha önce gündeme gelmişti.  Paralel örgütün bir eğitim kurumuna verdiği  zararın boyutları her geçen gün daha da gün yüzüne çıkıyor. Açıkcası  Türkiye’nin önce gelen üniversiteleri arasında bulunan ÇOMÜ’ye yapılan ihanetin bu boyutlara gelebileceği tahmin edilmiyordu.

ÇOMÜ Haber’in ulaştığı bilgi ve belgeler üniversiteye yapılan ihaneti gözler önüne sererken paralel örgütün Çanakkale’lilerin sağlığını hiçe saymak pahasına örgüt çıkarına neler yaptığını göreceksiniz.

Yayınlayacağımız haberleri okudukça, FETÖ’nün bir kurumu batırmak için neler yaptığını/yapabileceğini net olarak görme fırsatınız olacak. Bir kurumun başına işleri daha iyi yönetmesi getirilen yöneticilerin, sırf bir örgütün emrini yerine getirmek için çalıştığı kuruma nasıl ihanet ettiğine şahit olacaksınız.

ÇARŞAMBAYI BEKLEYİN…

 

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOMÜ Haber 14 Ağustos 2020, Cuma