Sayfa yükleniyor...
COMUHABER.COM - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Haberleri
ÇOMÜ Haber

Bülent Turan’dan CHP’li Ülgür Gökhan’a Diktatörlük Golü!

Bülent Turan’dan CHP’li Ülgür Gökhan’a Diktatörlük Golü!

CHP Çanakkale Merkez İlçe Seçimi’ni Ülgür Gökhan’ın desteklemediği Celal Karakaş’ın kazanması sonrası Çanakkale’de kordon boyundaki işletmelerin önündeki usulsüz çiçeklik ve tentelerin kaldırılması için zabıta ekipleri operasyon düzenledi. İlk olarak Çanakkale CHP Merkez İlçe Başkanı Celal Karakaş’ın kardeşi Cemal Karakaş’ın işletmesinden başlayan içinde çevik kuvvet ekiplerinin de bulunduğu 30 kişilik gruba direnen Cemal Karakaş, “”Bu yaşananlar Merkez İlçe seçimlerinin sonunda yaşananların devamıdır. Bu uygulamanın sadece bana yapılmadığını göstermek adına diğer işletmelere de uygulama gerçekleştirildi” dedi.

AK Parti Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, konuya ilişkin yaptığı açıklamada  isim vermeden CHP’li Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a yüklendi. Turan “Hergün rakiplerine diktatörlük iftirası atanların nasıl bir diktatörlük anlayışında olduklarını tekrar gördük. Zabıta ve kamu imkanları sizin babanızın malı değildir.” dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ın açıklaması şöyle:

“Dün seçimlerde kadın kollarımızın lokma standını zorbaca basanlar bugün kendi partisinin yöneticilerini başka listede yer aldığı için nezaket içerisinde halledilebilecek mevzuyu maalesef zabıta gücüyle hallediyor. Sözkonusu sorun sadece o Cafe’de mi var, sorun neden bugün gündeme geliyor?! Belediye gücü yani kamu kuvveti sizin siyasi kavgalarınıza nasıl alet edilebilir. Hergün rakiplerine diktatörlük iftirası atanların nasıl bir diktatörlük anlayışında olduklarını tekrar gördük. Zabıta ve kamu imkanları sizin babanızın malı değildir. Bu yanlışlarınızın hesabı mutlaka hukuk ve siyaset zemininde sorulacaktır. Ama tüm bunlara rağmen Onlar çevreci! Onlar demokrat! Onlar hümanist! Onlar halkçı! Hadi ordan…”

Neler Olmuştu!

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOMÜ Haber 13 Haziran 2021, Pazar