Sayfa yükleniyor...
COMUHABER.COM - Çanakkale'nin En Güncel Haber Sitesi
ÇOMÜ Haber

AÇASAM’dan Makale Çağrısı

AÇASAM’dan Makale Çağrısı
Üniversiteden yapılan açıklama şöyle:

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörlüğü’ne bağlı olarak faaliyet yürüten Atatürk ve Çanakkale Savaşlarını Araştırma Merkezi tarafından 2003 yılından itibaren yayınlanan Çanakkale Araştırmaları Türk Yıllığı, Nisan ve Ekim aylarında olmak üzere yılda iki kez yayımlanan uluslararası indeksler tarafından taranan hakemli bir dergidir.

Çanakkale Araştırmaları Türk Yıllığı, Directory of Open Access Journals (DOAJ), Modern Language Association (MLA) ve Index Islamicus uluslararası indeklerce; Tubitak Ulakbim, Türk Eğitim İndeksi, Dergipark, Akademikdizin, Acarindex ve Arastırmax ulusal indekslerce taranmakta olup yayın kararı alınan makalelere DOI numarası verilmektedir. Çanakkale Savaşları ve Çanakkale şehri ile çevresinin sosyal, ekonomik, kültürel mirasına ait bilimsel makalelere ayrı bir önem veren dergi, sosyal ve beşerî bilimleri ilgilendiren, bilimsel araştırma makaleleri kabul etmektedir.

2016 Bahar dönemi Sayı 20 için makale alım süreci, 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecektir. Makale Yazım Kuralları’na, buradan(http://canakkalearastirmalari.comu.edu.tr/index) ulaşabilirsiniz.

Makalelerinizi, canakkalearastirmalari@comu.edu.tr e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Atatürk ve Çanakkale Savaşlarını Araştırma Merkezi Müdürü

Yrd. Doç. Dr. Özkan Keskin

Tel: 02862180018/1726-1721

İletişim/Contact: 0 286 2180018 – 1726

www.canakkalearastirmalari.comu.edu.tr

e-posta/mail

canakkalearastirmalari@comu.edu.tr


Bu Duyuru 176 kez okunmuştur.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOMÜ Haber 19 Mart 2019, Salı