Sayfa yükleniyor...
COMUHABER.COM - Çanakkale'nin En Güncel Haber Sitesi
ÇOMÜ Haber

Maddeye Değil Hayata Bağlan Projesi Açılış Kokteyli Yapıldı

Maddeye Değil Hayata Bağlan Projesi Açılış Kokteyli Yapıldı

Gençlik Spor Bakanlığı 2015 yılı Gençlik Projeleri Destek Programı tarafından desteklenen ‘’Maddeye Değil Hayata Bağlan Projesinin” açılışı Çanakkale Romen Kültür Etkinlikleri Derneğinde yapıldı.

Gençlik Spor Bakanlığının 2015 yılı Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında, desteklenmeye değer bulunan projelerden biri olan “Maddeye Değil Hayata Bağlan Projesi’nin” açılış kokteyli Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürü Zülküf Memiş, Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Nüammer Uslu, Çanakkale İl Dernekler Müdürü Resul Karakurt, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Necati Cerrahoğlu ve Kent Konseyi Başkanı Saim Yavuz’ un katılımıyla gerçekleştirildi.

Madde bağımlılığı riski altında olan gençlerin bu alışkanlıktan sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerle uzak tutulmasına katkı sağlamak üzere konunun tarafları olan Çanakkale Romen Kültür Etkinlikleri Derneği yürütücülüğünde Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Eğitimi Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ercan Kocayörük ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Uğur Şentürk‘ ün koordinatörlüğünde yürütülecek olan  “Maddeye Değil Hayata Bağlan Projesi” 1 Mart -1 Ekim tarihleri arasını kapsamakta olup proje ortakları arasında Çanakkale Valiliği, Çanakkale Belediyesi, Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ve Kent Konseyi Mahalle Meclisi yer almaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOMÜ Haber 24 Ocak 2019, Perşembe