Sayfa yükleniyor...
COMUHABER.COM - Çanakkale'nin En Güncel Haber Sitesi
ÇOMÜ Haber

Yeşim Karadağ: “Çanakkale Hak Ettiği Vizyona Kavuşacak”

Yeşim Karadağ: “Çanakkale Hak Ettiği Vizyona Kavuşacak”

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, parti binasında basın açıklaması yaptı. Tüm il, ilçe teşkilatları olarak gece gündüz demeden çalışarak hedeflerinin Çanakkale’yi hak ettiği vizyona kavuşturmak olduğunun altını çizen Karadağ, yönetimine güvendiğini ve bu listeyle Çanakkale belediyesine AK Parti bayrağını dikmeyi hedeflediklerini açıkladı.

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ ilk basın açıklamasını gerçekleştirdi. Parti binasında gerçekleşen toplantıya merkez ilçe başkanı Hüseyin Babacanoğlu, kadın kolları başkanı Saime Çetin Aydoğan il yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

Çanakkale’mizi Hak Ettiği Vizyona Kavuşturacağız

8 Mart dünya kadınlar gününün Çanakkale için bu yıl çok daha anlamlı olduğunu belirten Karadağ; “Bu kadınlar gününün Çanakkale İl Teşkilatımız İçin ayrı bir önemi var biliyorsunuz. Türkiye’de bir ilke imza atıyor Çanakkale Teşkilatı. Çünkü başında bir bayan var. Bir bayana emanet edildi bu büyük teşkilatımız. Gerçekten gururluyuz, onurluyuz. Onure etti bizi bu kutlu görev. İnşallah hep birlikte büyük başarılara imza atacağız. Çanakkale’mizi hak ettiği vizyona kavuşturacağız” açıklamasında bulundu.

Erdener Cana Vefa

Erdener Candan boşalan koltuğa oturan Karadağ bugüne kadar ki hizmetlerinden dolayı Erdener Cana teşekkür ederek, Canın kendi isteğiyle görevi bıraktığını belirterek “Biliyorsunuz geçtiğimiz hafta yoğun bir gündem yaşadık. İl Başkanımız sayın Erdener Can kendi isteğiyle görevi bıraktı. Ardından genel merkez atamamızı gerçekleştirdi. Öncelikle Erdener başkanıma bugüne kadarki hizmetlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Görev sürecimde onun tecrübe ve birikimlerinden yararlanacağım” dedi.

Bu Liste Çanakkale Belediyesine Ak Parti Bayrağını Dikecek Olan Listedir Çanakkalenin her kesiminin temsil edildiği İl Yönetimi listesiyle Çanakkale Belediyesini AK Parti Belediyeciliğiyle tanıştırmayı hedeflediklerini belirten Karadağ; “Bu kutlu görevi layıkıyla yerine getirmek elimden gelen tüm çabanın fazlasını gerçekleştireceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Buna tüm yönetim kurulu üyelerimiz ve Siz değerli basın mensuplarının huzurunda bir kez daha söz veriyorum. Biliyorum ki aldığımız görev büyük, fakat gücümüzün de farkındayız. İşimiz çok gücümüzde çok. Ekip olarak çok güçlü bir ekibiz. Biliyorsunuz yaklaşık 300 kişi ile yüz yüze mülakat yapılarak seçildi bu yönetimimiz. Çanakkale’nin her kesiminin temsilcisinin bulunmasına özen gösterildi. İlçelerin dengesi gözetildi. Umuyorum ki bu liste bizi 2019a 2023e taşıyacak olan liste olacaktır. Bu liste Çanakkale Belediyesine AK Parti bayrağını dikecek olan liste olacaktır”  diyerek iddiasını ortaya koydu.

Hepimizin Hedefi Ortak

Teşkilatlar olarak hep birlikte aynı hedefe kilitlendiklerini ve bu hedef doğrultusunda önemli ve güzel işlere imza atacaklarını belirten Karadağ;  “Hepimizin hedefi ortak. Aynı hedef etrafında birleştik mi önümüzde hiçbir engel kalmayacak bundan kimsenin şüphesi olmasın. Yönetim kuruluma güveniyorum. Her biri ayrı ayrı bir değer Çanakkale’miz için. İnşallah çok büyük ve güzel işlere imza atacağız. Biliyorsunuz Parti, siyaset işleri gönül işidir. Bizde bu davaya halka hizmet olarak görüyoruz. Halka hizmeti hakka hizmet olarak belliyoruz. İnşallah hepimizin diğer tarafta rabbimize anlatacak güzel hikayeleri olsun diyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOMÜ Haber 24 Ocak 2019, Perşembe