Sayfa yükleniyor...
COMUHABER.COM - Çanakkale'nin En Güncel Haber Sitesi
ÇOMÜ Haber

CHP’li Çanakkale Belediyesi’nden Ağaç Katliamı

CHP’li Çanakkale Belediyesi’nden Ağaç Katliamı

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, Çanakkale Belediyesi araçlarıyla Ezine Çetmi Köyünde gerçekleştirilen ağaç katliamına sessiz kalmadı. Çanakkale Belediyesine ait araçların Ezine Çetmi Köyünde ne işi olduğunu ve bu katliamın hangi amaca hizmet ettiğini soran Karadağ maalesef kendisine Çevreci diyen Sözde Çevreci CHP Zihniyeti 05.05.2016 Günü kendisinin mücavir alanında olmayan Ezine Çetmi Köyünde ağaç katliamı yaparken görüntülenmiştir. Olay ile ilgili görüntüleri hayretler içerisinde izledik, sözde çevreci CHP Zihniyetinin ağaçlardan ne istediğini gerçekten merak ettik. Cumhuriyet meydanında Genel Başkanlarının posteri gözükmüyor diye çok yıllık bir ağacın dallarını kesen CHP Zihniyetinin Ezine İlçesi Çetmi Köyünde Oksijen depomuz olan bu ağaçların ne amaçla kesildiğini ve kendi görev alanı dışında bir bölgede Çanakkale Belediyesinin araçlarının ne yaptığı konusuna bir anlam veremediklerini ifade etti.

Karadağın açıklaması şu şekilde;

Çevrecilik Bunun Neresinde

Gezi olaylarında birkaç ağacın kesilmesini bahane ederek Türkiyeye sıkıntılı günler geçirten göstericiler İçin ‘O Gençler Türkiyenin Gururudur İfadesini Kullanan Genel Başkan Kılıçdaroğlunu temsil eden CHPli Çanakkale Belediyesinin araçları Ezine Çetmi Köyünde ağaç katliamı yaparken görüntülendi. Gezi olaylarının üzerinden 3 yıl geçti fakat bu 3 yılda CHPli Yalova,Aydın Belediyelerinden sonra en son geçtiğimiz gün Adana Çukurova Belediyeside ağaç katliamı yaparken görüntülendi. Bu görüntüler tazeliğini korurken CHPli Çanakkale Belediyesinin araçları Ezine İlçesi Çetmi Köyünde ağaç katliamı yaparken gündeme geldi. Kendilerine çevreci diyen bir partinin Belediyesinin resmi araçlarının Belediye Mücavir alanı dışında ne amaçla bulunduğu ve neden ağaç katliamı yaptığı akıllara Çevrecilik Bunun Neresinde Sorusunu Getirdi.

Çanakkale Belediyesine Ait Araçların Ezine Çetmi Köyünde Ne İşi Var?

Konu ile ilgili açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ CHPli Yalova,Aydın Belediyelerinden sonra en son 10.05.2016 günü Adana/Çukurova Belediyesinin de ağaç katliamı ile gündeme geldiğini belirterek Maalesef aynı durumla Çanakkale Belediyesinin gündeme gelmesinin üzüntü verici olduğunu ifade etti. Çanakkale Belediyesine ait araçların Ezine Çetmi Köyünde ne işi olduğunu ve bu katliamın hangi amaca hizmet ettiğini sordu.

Genel Başkanlarının Posteri Gözükmüyor Diye Ağacın Dallarını Kesen CHP

İl Başkanı Karadağ Yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi; Maalesef kendisine Çevreci diyen Sözde Çevreci CHP Zihniyeti 05.05.2016 Günü kendisinin mücavir alanında olmayan Ezine Çetmi Köyünde ağaç katliamı yaparken görüntülenmiştir. Olay ile ilgili görüntüleri hayretler içerisinde izledik, sözde çevreci CHP Zihniyetinin ağaçlardan ne istediğini gerçekten merak ettik. Cumhuriyet meydanında Genel Başkanlarının posteri gözükmüyor diye çok yıllık bir ağacın dallarını kesen CHP Zihniyetinin Ezine İlçesi Çetmi Köyünde Oksijen depomuz olan bu ağaçların ne amaçla kesildiğini ve kendi görev alanı dışında bir bölgede Çanakkale Belediyesinin araçlarının ne yaptığı konusuna bir anlam veremediklerini ifade etti.

Çevreciler Çetmi Kötüne Gitsin

Ayrıca Karadağ Artvin Cerrattepeye  Çanakkaleden giden ve Belediye Başkanı Ülgür Gökhanında desteklediği çevrecilerin çok uzağa değil Çetmi Köyüne gitmeleri gerektiğini savundu.

canakkaledeğişim

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOMÜ Haber 25 Mart 2019, Pazartesi