Sayfa yükleniyor...
COMUHABER.COM - Çanakkale'nin En Güncel Haber Sitesi
ÇOMÜ Haber

Kariyer Günlerine Büyük İlgi

Kariyer Günlerine Büyük İlgi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Genç Liderler Topluluğu’nun bu yıl 2.’sini düzenlediği Kariyer Günleri yoğun ilgi gördü.

İÇDAŞ Kongre Merkezi’nde yapılan Kariyer Günleri 2 programına bu yıl AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Kurtlar Vadisi dizisinin ünlü oyuncuları Necati Şaşmaz, Defne Samyeli, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak ve Ertuğrul Şakar, Sunucu Bekir Develi ile ülkemizin önde gelen kurum temsilcileri katıldı.

Öğleden önce yapılan oturumda ünlü oyuncular ve Bülent Turan öğrencilerle ile buluşurken 2. oturumda kurum temsilcileri öğrencilerle iş hayatına yönelik kariyer söyleşileri gerçekleştirdi. Program sonunda katılımcı öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

Bülent Turan, etkinlik sponsoru ve katılımcılara plaket takdiminde bulunurken programa ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mirza Tokpunar, AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Can Aksoy, GESTAŞ Genel Müdürü Volkan Uslu ile kent protokolü de katıldı.

anigifdsvs

comuhaber.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOMÜ Haber 24 Ocak 2019, Perşembe