Sayfa yükleniyor...
COMUHABER.COM - Çanakkale'nin En Güncel Haber Sitesi
ÇOMÜ Haber

Çanakkale Dardanel Aradığını Buldu

Çanakkale Dardanel Aradığını Buldu

Çanakkale Dardanelspor’da teknik direktörlük görevine Önder Karaveli getirildi.

Geçtiğimiz sezon Medipol Başakşehir’de görev yapan Önder Karaveli’nin imzası ile yeni sezon öncesi teknik direktör sorunu da çözülmüş oldu.

Beşiktaş’ın altyapısında “Gençlik Gelişim Antrenörü” olarak göreve başlayan Karaveli, 2008 yılında Siirtspor’da “Profesyonel Takım Teknik Sorumlusu” oldu.

Fatih Karagümrük ve Kasımpaşa kulüplerinin altyapısında da hizmet üreten Karaveli son olarak geçen sezon Medipol Başakşehir’in U19 takımını çalıştırıyordu.

Yapılan imza töreninde Çanakkale Dardanelspor’un Kulüp Başkanı Mehmet Önen, “Önümüzdeki sezon çok koşan, mücadele eden ve başarıya aç bir takım oluşturmayı düşünüyoruz. Bu doğrultuda altyapısal takımlarda önemli futbolcular yetiştirmiş ve üst liglerde başarı isteyen Önder Karaveli ile sözleşme imzaladık. Hedefimiz yeni sezonda çok koşan, mücadele eden ve taraftarlarını sevindirecek bir takım oluşturmak” dedi.

Çanakkale Dardanelspor ile 3 yıllık mukavele imzalayan genç teknik adam ise Çanakkale Dardanelspor’un misyonunu ve hedeflerini iyi bildiğini, başarılı olmak için kırmızı-beyazlı kulübü tercih ettiğini ifade etti.

Öte yandan Önder Karaveli facebook hesabından “vazgeçmeyen bir takım kurmak için atıldı imzalar…kalbimdekini biliyorsunuz.” yazısını paylaştı.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOMÜ Haber 24 Ocak 2019, Perşembe