Sayfa yükleniyor...
COMUHABER.COM - Çanakkale'nin En Güncel Haber Sitesi
ÇOMÜ Haber

ÇOMÜ’nün yeni tanıtım filmi çok beğenildi

ÇOMÜ’nün yeni tanıtım filmi çok beğenildi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin yeni tanıtım filmi facebook vb. sosyal medya hesaplarında izlenme rekorları kırıyor. 

ÜNİVERSİTE SİZİNLE GÜZEL

ÇOMÜ’ye yeni gelen öğrencilere “Dünyanın en güzel üniversitesi, sizinle güzel. Hoşgeldiniz” denilen tanıtım filminde, üniversiteyi yeni kazanan bir öğrencinin heyecanı anlatılıyor. Bilgisayarın başına tercih yapmak için oturan bir öğrencinin hayal ettiği bölüme ve üniversiteye gitmek için karar verme aşaması, etkileyici bir dil ile ekrana yansıtılıyor. Yayınlandıktan sonra izleyicilerden tam not alan tanıtım filmi, facebook’ta yayınlandığı ilk saatlerde 40.000 tekil izlenme sayısını aştı. Ulaşılan kişi sayısı yüz binleri aşan filmin paylaşımı ise şimdiden 500’ü aşmış durumda.

SON TEKNOLOJİ KULLANILDI

ÇOMÜ TV tarafından YüKSEKKARE Film’e yaptırılan tanıtım filminde ÇOMÜ’nün birçok bölümünden görüntülere yer verilmiş. Senaryosuyla olduğu kadar, etkileyici hava çekimleriyle de beğenilen film, şimdiden amacına ulaşmış gibi görünüyor. Son teknoloji ekipmanlarla gerçekleştirilen çekimler, profesyonel bir ekip tarafından kurgulanmış. Verdiği mesajla şimdiden amacına ulaşan tanıtım filmini paylaşarak siz de ÇOMÜ’nün tanıtımına katkı sağlayabilirsiniz.

 

İşte çok beğenilen o tanıtım filmi…

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOMÜ Haber 22 Ocak 2019, Salı