Bizimle İletişime Geçin

Manşet

ÇOMÜ’den Geyikli’ye kış desteği

Yayınlandı

on

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen sosyal gönüllülük projelerine bir yenisi daha eklendi. Geyikli İlköğretim Okulu’nda eğitim gören ihtiyaç sahibi çocuklar için ‘Bot ve Mont’ kampanyası düzenlendi. Kısa sürede tedarik edilen kışlık ihtiyaçlar toplandı. Etkinliğin koordinatörlüğü üstlenen Doç. Dr. Hicran Özlem ILGIN  ve Öğr. Gör. Şaziye Ceren ULUPINAR önderliğinde gönüllü öğrenciler miniklere kışlık kıyafetlerini hediye etti.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi gönüllü öğrencileri ihtiyaç sahibi çocukların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Çanakkale’nin Ezine ilçesine bağlı Geyikli Beldesi’nde ikamet eden ortaokul öğrencileri için başlatılan ‘Bot ve Mont’ kampanyası kısa sürede tamamlandı. Soğuk kış aylarının yaklaşması nedeniyle iki haftada toplanan bot ve montlar 2 Kasım tarihinde gönüllü öğrenciler tarafından paketlendi. Hızlı bir şekilde hazırlanan bot ve montlar bir gün sonra Geyikli İlköğretim Okulu’na ulaştı. Sosyal medya üzerinden yürütülen kampanyaya çok sayıda destek geldi.

Gönüllü öğrenciler Ezine Belediyesi’nin sağladığı araç yardımı ile Geyikli’ye ulaştı. Doç. Dr. Hicran Özlem ILGIN ve Öğr. Gör. Şaziye Ceren ULUPINAR’ın koordinatörlüğünü üstlendiği kampanya tamamlandıktan sonra 3 Kasım sabahı yola çıkan gönüllüler öğrencilerle buluşarak keyifli vakit geçirdi. Miniklerin mutluluğu görülmeye değerdi.

 

Okumaya Devam Et
Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK OKUNANLAR