Bizimle İletişime Geçin

Topluluk Haberleri

ÇOMÜ’lü gençlerden Mardin’in miniklerine destek

Yayınlandı

on

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi gönüllü öğrencileri bir destek kampanyasını daha sona erdirdi. Mardin’in Derik ilçesinde bulunan Bozbayır Köyü’ndeki Şehit Uzman Çavuş Serdar Temelli İlköğretim Okulu için başlatılan ‘Bot ve Mont’ kampanyasında mutlu sona ulaşıldı. Kış aylarının gelmesiyle birlikte artan kıyafet ihtiyacı kısa bir sürede tamamlandı. Etkinliğin koordinatörlüğünü üstlenen Doç. Dr. Hicran Özlem ILGIN ve Öğr. Gör. Şaziye Ceren ULUPINAR önderliğinde gönüllü öğrenciler bir araya gelerek miniklerin isimlerine özel hediyeleri hazırladı.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi katkılarıyla düzenlenen sosyal sorumluluk projelerinde bir mutlu son daha yaşandı. Köy okullarına yapılan destek kampanyalarında başarılı sonuçlar elde edilmeye devam ediyor. Mardin’in Derik ilçesinde bulunan Bozbayır Köyü’ndeki Şehit Uzman Çavuş Serdar Temelli İlköğretim Okulu için düzenlenen ‘Bot ve Mont’ destek kampanyası tamamlandı. Soğuk havaların başlamasıyla artan kış ihtiyaçları Sosyal Sorumluluk Projelerinden Sorumlu Doç. Dr. Hicran Özlem ILGIN ve Öğr. Gör. Şaziye Ceren ULUPINAR önderliğinde tedarik edildi.

29 Ekim 2021 tarihinde başlatılan kampanya bir hafta içerisinde tamamlandı. ÇOMÜ Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamında gönüllü olarak çalışan öğrenciler, 25 çocuk için hazırlanan hediye paketlerini isme özel bir şekilde düzenleyerek kargoya ulaştırdı. Etkinliğe Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde bulunan farklı fakülte ve bölümlerde eğitim gören çok sayıda gönüllü öğrenci katıldı. Sosyal Sorumluluk Proje çalışmalarına hız kesmeden devam eden gönüllü öğrenciler Van Özalp’te ki başka bir okul için yardım çalışmalarına başladı.

Okumaya Devam Et
Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK OKUNANLAR