Bizimle İletişime Geçin

Üniversiteler

Microsoft Teams Giriş Bilgilerimi Nereden Öğrenebilirim?

Yayınlandı

-

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi’nde uzaktan öğretim modelini uygulayacağı öğrenildi. ÇOMÜ Bilgi İşlem Daire Başkanlığı da resmi twitter adresinden yaptığı duyuruda, uzaktan öğretim kapsamında öğrencilerin Teams kullanıcı adı ve şifrelerini destek.comu.edu.tr/makale/58 adresinden öğrenebileceklerini açıkladı. 

Microsoft Teams giriş bilgilerini nasıl temin edebileceğinize ilişkin hazırladığımız kılavuz şu şekilde:

Okumaya Devam Et
Tanıtım
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Genel

ÇOMÜ Mezuniyet Töreni Stadyumda Olmayacak

Yayınlandı

-

Yayımlayan

Önceki yıllarda Çanakkale 18 Mart Stadyumu’nda yapılan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi mezuniyet töreni son iki yıldır pandemi nedeni ile yapılamıyordu. Edinilen bilgiye göre mezuniyet törenleri bu yılda birim bazlı yapılacak.

Stadyumda yapılan son tören 2018-2019 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni oldu.

İşte Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokullarının mezuniyet tören bilgileri:

Okumaya Devam Et

Üniversiteler

Depremzede öğrencilere burs ve kredi müjdesi

Yayınlandı

-

Yayımlayan

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TRT canlı yayınında gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Depremzedelere hala KYK yurtlarında hizmet verildiğini dile getiren Erdoğan “Depremde yakınlarını kaybeden, evi iş yeri hasarlı öğrencilerin tamamına burs verilecek. Kredi alanların kredileri bursa dönüştürülecek. Yurtlara öncelikli onlar yerleştirilecek” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklaması şöyle:

Defne’de yüzde 90 civarında CHP oyu var bizim yüzde 8. Ne lüzumu var çadırdan sahra hastanesi kurarsın olur biter demedik. Covid’de Murat Dilmener ve Pakize Öz Hastanelerini yaptık. Dışardan hasta gelse Avrupa’dan hasta gelse uçakla insin hastaneye geçsin düşüncesiyle bunu yaptık. Depremzedelere yönelik 14 Mayıs sonrası nefret söyleminin ana sorumlusu CHP lideridir. Millete ve seçmene açıkça yalan söylediler. Oy yoksa hizmet yok diyorlardı. Tekirdağ’da otelleri boşaltmaları bunun neticesi. Defne’deki katılım muhteşemdi. Meydana gelenlerin tavrı her şeyi söylüyordu.

Hala KYK yurtlarında hizmet veriliyor. Yeter artık denilene kadar. Süreci devam ettiriyoruz. Yurt inşası devam edecek. Devletimizin yurtlarını depremzedelere açtık. 383 bin depremzedeyi yurtlarda ağırladık. 132 bin kardeşimizi hala misafir ediyoruz. 3 öğün sıcak Yemek hizmeti veriyoruz. Kreş çağı için sınıflar oluşturduk. Sınava hazırlanan yavrularımız için takviyeler düzenledik. Depremde yakınlarını kaybeden, evi iş yeri hasarlı öğrencilerin tamamına burs verilecek. Kredi alanların kredileri bursa dönüştürülecek. Yurtlara öncelikli onlar yerleştirilecek. Bakanlığa başvurarak yararlanabilecekler.

Okumaya Devam Et

Üniversiteler

ÇOMÜ öğrencileri şampiyonadan dereceyle döndü

Yayınlandı

-

Yayımlayan

05-07 Mayıs 2023 tarihlerinde Manisa’da düzenlenen ÜNILIG-Atletizm Türkiye Şampiyonası’nda Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi bölümü öğrencileri Oğuz Uyar 100 m erkeklerde 10.62 sn. derecesi ile Türkiye 2., 200m de 21.48 sn. Türkiye birincisi, Nihan Akaman ise 400 m engellide 69.52 sn. derecesi Türkiye 3. oldular.

Okumaya Devam Et

BU AY ÇOK OKUNANLAR